Туніка пляжна жіноча довга чорно біла великого розміру
Новинка

1 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: MS31410
+380 (67) 322-93-02
Kievstar
- +380 (63) 446-23-10Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туніка пляжна жіноча довга чорно біла великого розміру
Туніка пляжна жіноча довга чорно біла великого розміру. Розмір - батал, але туніка чудово підходить і для жінок носять середні розміри. На шиї V - подібний виріз. По центру, під грудьми, є декоративна вставка у вигляді ромба. Туніка простого прямого крою, з довгою проймою і глибокими розрізами з боків, краї заокруглені. Тканина легка і не прозора.
Склад: 100% поліестер
Колір: чорно-білий
Розмір: універсальний
Параметри: загальна довжина виробу - 135 см, обхват грудей - до 135 см, обхват стегон - до 135 см.
Хочете купити цей товар?
- Замовте його прямо зараз.
- Інші моделі Пляжних тунік Ви можете побачити тут.
- Залиште відгук і отримайте подарунок!
- Весь асортименту магазину ModaShop в каталозі.
Залишилися питання? Пишіть або оформляйте замовлення в месенджерах


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Z. Five |
| Вид виробу | Туніка |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Міжнародний розмір | Універсальний |
| Розмір жіночого одягу (UA) | Oversize 46-56 |
| Склад | 100% Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Віскоза |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Чорний |
| Обхват грудей | 135 см |
| Обхват стегон | 135 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 135 мм |
- Ціна: 1 150 ₴






