Сорочка пончо пляжна бежева великого розміру на ґудзиках
Новинка

1 090 ₴
- Готово до відправки
- Код: MS910925
+380 (67) 322-93-02
Kievstar
- +380 (63) 446-23-10Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сорочка пончо пляжна бежева великого розміру на ґудзиках
Сорочка пляжна бежева з чорним великого розміру. Спереду сорочка застібається на ґудзики, має ворот як в сорочці. Довжина рукава залежить від розміру людини. Модель вільного крою, довжина приблизно до колін. Тканина легка, швидко сохне і не парить в спекотну погоду. Зверніть увагу що модель худенька тому сорочка на ній достатньо вільна.
Склад: 100% - віскоза
Колір: бежевий
Розмір: універсальний
Заміри: довжина виробу - 95 см, обхват грудей - до 125 см., обхват стегон - до 125 см
Хочете купити цей товар?
- Можете замовити його прямо зараз 0634462310.
- Інші моделі пляжних тунік можна побачити тут.
- Залиште відгук і отримайте подарунок!
- Весь асортимент магазину ModaShop в каталозі.
Залишились запитання? Пишіть або оформлюйте замовлення в месенджерах




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Z. Five |
| Вид виробу | Сорочка |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Міжнародний розмір | Універсальний |
| Розмір жіночого одягу (UA) | Oversize 46-56 |
| Склад | 100% віскоза |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Віскоза |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Бежевий |
| Обхват грудей | 125 см |
| Обхват стегон | 125 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 95 мм |
- Ціна: 1 090 ₴








